...
(11)Kilka starych pasków, ale będę się starał często aktualizować. Być może aktualizacje będą regularne. Się zobaczy ;)


1. ZAWSZE MIŁA OBSŁUGA


2. DOWÓD


3. KICZ BOY


4. IDEAŁ KOBIETY


"5. POWIEDZ TO JEMU"


(3)

6. DOBRY POMYSŁ TO PODSTAWAmam nadzieje, że to ostatni pasek robiony zwykłym pisakiem za 2zł z kiosku :/ w końcu dorobiłem się nieco lepszego sprzętu.
Pasek zrobiony na szybko, ale liczy się treść, która też pozostawia wiele do życzenia ;)(13)

7. BONUS ;)

przypominam, że jest taka opcja "komentuj" dzięki której możecie mi napisać jak bardzo zajebistą rzecz zrobiłem, albo napisać jak bardzo Was to podkurwiło :)
(9)

8. WADYWitajcie
Na samym początku chiałbym Wam podziękować, za miłe komentarze, które zostawiliście i jeszcze bardziej pragnę podziękować za komentarze, które były krytyczne. Każda krytyka rodzi poprawę daletego jej nigdy za mało. Cenie sobie Wasze rady i uwagi o ile są one uargumentowane i podstawne tak jak napisała mi to Midare :) (Dzięki Ci wielkie). Widać, że posiada wiedze w tej dziedzinie i slowa takich ludzi wiele dla mnie znaczą.
Jeżeli to czytacie to może znaczyć tylko jedno. Że nadal dręcze Was moimi paskami o Bobie.
Trudno. Będziecie musieli to jeszcze znosić jakiś czas.
Pzdr


(0)

9. FAJNA SZTUCZKARegularne aktualizacje komiksu to nie było zbyt mądre posunięcie z mojej strony. Nie wziąłem pod uwagę tego, że nie zawsze obradza mi w dobre pomysły i czasu też jakoś wiele nie mam. Ale mówi się trudno. Powiedziało się "A" to trzeba powiedzieć "B" jak to mówią.
Tak więc mamy nowy odcinek.
Mile widziane miłe komentarze ;)
Te mniej miłe w ostateczności też mogą być.
Pzdr Dawid(9)


10. ONA NIE JEST TAKADzisiaj nie mam wiele do powiedzenia, ale chciałbym się z Wami podzielić bardzo fajną stronką z filmikami. Sam obejrzałem już wszystkie filmiki z tej stronki :) Wszystkie! Gorąco polecam --> WCHODZISZ!
Gadu-Gadu